Neoonreklaamid

Neoonreklaamid on olnud alates eelmise sajandi 20.ndatest kõige säravam, efektsem ja silmatorkavam valgusreklaami lahendus. Seda võime julgelt väita ka tänapäeval kui LED tehnoloogia pealetung on surunud neoonreklaamid nurka ning teinud need linnapildis haruldasemaks. Ükskõik kui kummaline see ka ei tundu, siis just see fakt on teinud neoonreklaamid omanäolisemaks ning sellega seoses ka taas järjest nõutavamaks reklaamiliigiks nii väli- kui sisereklaamide teostamisel.

Neoonreklaam OÜ on asutatud 2002. aastal ja oleme ainus ettevõte Eestis ja Põhjamaades, kes on spetsialiseerunud ainult neoonreklaamide ja -torude tootmisele jättes kõrvale kõik muu mis ei ole antud teemaga seotud. Meie käsutuses on rohkem kui 20-aastase kogemustega spetsialistid, tipptasemel seadmed ja parimad saadaolevad materjalid. Valmistame kõikvõimalikke neoonreklaame, teostame neoonvalgustust, oleme abiks kunsti- ja valgusinstallatsiooniprojektide elluviimisel. Tänaseks päevaks oleme alltöövõtjatena hästi tuntud ka naaberriikide reklaamiettevõtete hulgas just selle tõttu, et neoonreklaam saab valmida käsitööna vaid suurte kogemustega spetsialistide käe all.

Eelmise aastakümne lõpu majanduskriis nõudis suuri kulude kärpimist ning kuna oli saabunud ka tormiline LED valgustite pealetung, siis likvideeriti suur enamus neoonreklaamide tootmisi kogu Euroopas. Järele jäi vaid käputäis. Puhtast fanatismist ja usust neoonreklaamide taassündi jäid meie pingid tookord töökorda ning ei ole pidanud kunagi nurgas tolmu koguma.

Võime uhkusega kinnitada, et tänapäeval teostame neoonreklaame rohkem kui kunagi varem ning meie klientide ring on aastatega vaid suurenenud.

Neoonreklaam – kui vajad enamat kui tavaline…

Tehtud tööd